У Івано-Франківську реалізували 18 проєктів, які виграли в Бюджеті участі


В Івано-Франківську реалізували  18 проєктів на суму 5 298 500, які  набрали потрібну кількість голосів у бюджеті участі.

У ліцеї №16 було закуплено мікроскопи для того, щоб уроки біології були цікавішими, у Крихівецькому ліцеї відремонтували їдальню, а для їдальні ліцею №6 закуплено обладнання, відремонтовано вулицю Черемшини, закуплено акустичне обладнання для квінтету «ADORO».

Про це повідомляє заступниця міського голови Івано-Франківська Вікторія Дротянко.

 Наразі у місті є 13 профінансованих проєктів, які ще перебувають на стадії реалізації. Ще 32 проєкти перебувають на різних стадіях реалізації. Зокрема, сьогодні тільки розпочинаються роботи на вулиці Цьоклера.

Загалом цього року переможцями Бюджету участі стали 62 учасники на загальну суму майже 20 мільйонів. Зараз активно триває їх реалізація.

Водночас зараз розробляється нове положення програми. До його обговорення можуть долучитись всі бажаючі. Заплановано, що наступного року Бюджету участі 2022 стартує у лютому – березні. Водночас прийом проєктів на 2023 рік заплановано розпочати у жовтні 2022 року, а реалізовувати їх вже наступного року.

Відстежувати реалізацію проєктів можна на сайті Бюджет участі ІФ та сторінці проєкту у ФБ9 Листопада 2021 p.
©http://briz.if.ua/