Спортсмен з Івано-Франківська став срібним призером чемпіонату cвіту з джиу-джитсу


Іванофранківець Олександр Дорошенко здобув срібну медаль на чемпіонаті світу з джиу-джитсу.

Про це повідомили у Департаменті молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Як зазначається, змагання чемпіонату тривають цими днями в Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати). Призове місце Олександр виборов у ваговій категорії 69 кілограмів серед молоді.

Як зауважив сам спортсмен у соцмережі, процес підготовки до чемпіонату у нього видався досить напруженим. Олександрові довелося зігнати 5 кілограмів ваги і тренуватись по три рази на день.

«Для мене це був досить нелегкий, але дуже цікавий шлях. Згонка 5-ти кілограмів ваги, три тренування в день, постійні стреси й голод протягом трьох тижнів. Моменти коли я не міг заснути, тому що останній приймання їжі був о 3 годині дня. Сумніви в собі, у своїх здібностях, постійна зміна настрою, бажання зірватись, стрес. Я не звик ділитись своїми проблемами й переживаннями, проте я вдячний людям які, не дивлячись на особливості мого характеру, не переставали вірити та підтримувати мене, наскільки це було можливо. Звісно ж ці люди - моя сім‘я», - зазначив призер і відзначив, що все це не було марним. Адже до чемпіонату спортсмен підійшов готовим як фізично, так і морально.

Безпосередню підготовку Олександра до змагань здійснював його тренер – Владилен Лейцюсь.

Крім того, спортсмен мав змогу повправлятись з відомим прикарпатським бійцем Валентином Гузіком.

«Регулярні тренування зі спортсменом такого рівня дали можливість прогресувати досить швидко. Підбивати підсумки, додому я повертаюсь срібним призером чемпіонату світу, майстром спорту та чорним поясом (2 дан) з джиу-джитсу. Я задоволений результатом і розумінням, що той шлях, який я вибрав, був не марним», - підсумовує Олександр Дорошенко.

Як зауважили у Департаменті молодіжної політики та спорту, на змаганнях чемпіонату світу Олександр вперше виконав норматив майстра спорту України.9 Листопада 2021 p.
©http://briz.if.ua/