В Ліцеї №1 Івано-Франківської МР відкрили сучасний спортивний майданчик


У Ліцеї №1 свято спорту. Тут відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям для баскетболу та волейболу. Тож невдовзі на ньому пануватиме спортивний дух і рахуватимуться очки.

Директорка Ліцею Любов Мурга розповідає, у цьому закладі навчаються 1336 дітей, хоча розрахований він на тисячу. А для занять спортом мали лише один великий спортивний зал.

Про це повідомляє пресслужба міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

«Зал з хореографії допомагав розвантажити спортивний. Але на таку велику кількість учнів потрібен був і майданчик, щоб якісно та повноцінно займатися спортом. Майданчик планували облаштувати з минулого року», – каже Любов Мурга.

Щоб він з’явився у Ліцеї, керівництво школи звернулось до піклувальної ради та виступило з ініціативою.

«Наша дольова участь звичайно набагато менша, ніж фінансування, яке було спрямоване від міської влади, міського голови. Споруджували майданчик 2,5 місяці. Тепер наші діти щасливі. Ми запросили двох тренерів зі спортивних шкіл. Сформували команди з волейболу для дівчат та хлопців. Я, як керівник, в такий напружений та неспокійний час, поставила у школі на перше місце безпеку, здоров’я дітей і комфорт. Діти хочуть займатися і ми маємо їм допомогти», – зазначає керівниця навчального закладу Любов Мурга.

Як розповідає директорка Ліцею, охочих до спорту серед учнів не бракує. Ліцей має волейбольну, баскетбольну, футбольну команди. Тож ще у планах облаштувати й футбольне поле.

Заступниця міського голови Вікторія Дротянко розповідає, що спортивний майданчик вдалося відкрити у співпраці батьків та міста.

«Це ще один приклад того, як спільними зусиллями можна робити багато гарних речей. Сподіваємося, що тепер діти не будуть дерти коліна. В цьому Ліцеї ще потрібне футбольне поле і ми будемо працювати в цьому напрямі», – каже Вікторія Дротянко.

 

За її словами, у кожному Ліцеї міста намагаються облагородити і зробити безпечну територію для дітей.

 

Депутат Івано-Франківської міської ради Олег Андрухів тішиться оновленнями у рідній школі.

 

«На цьому футбольному майданчику обдер не одне коліно. І я би хотів, щоб ця естафета «обдирання» завершилась. А така хороша ініціатива, яка уже вдалась на цьому майданчику, продовжувалась і вдалось зробити належний футбольний майданчик», – зазначив депутат.

 

Учениця 10 класу Євгенія займається волейболом уже два роки. Розповідає, що спочатку цілим класом просили вчителя, щоб дозволяв проводити тренування в спортивному залі. А тепер є можливість грати на свіжому повітрі та ще й зі спеціальним покриттям.

 

«Після важких уроків волейбол дає змогу розрядитися. Коли голова не працювала, а енергії було вдосталь потрібно було її кудись дівати. Зараз на цьому майданчику займатися краще і атмосферніше, тому що він гарно обладнаний. Я вважаю спорт корисним. Навчання само собою, але фізкультура дуже важливий предмет, який має мати місце для кожного з учнів», – впевнена Євгенія.

 

Директор Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук побажав учням Ліцею фізичного та духовного розвитку і подякував усім, хто долучився до встановлення майданчика.

 

«Знаю, що тут є добра, тісна співпраця між адміністрацією школи і батьківською громадою. Вона є прикладом для освіти Івано-Франківська. Дякую міській владі, яка допомагала, вкладала кошти, щоб цей майданчик сьогодні постав», – додав Ігор Максимчук.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 Листопада 2021 p.
©http://briz.if.ua/