У Микитинцях Івано-Франківської ОТГ в приватні домогосподарства роздали контейнери для сміття


В селі Микитинці Івано-Франківської міської територіальної громади вирішили проблему зі сміттям шляхом роздачі у приватні обійстя контейнерів для збирання твердих побутових відходів.

Загалом закупили 525 пластикових контейнерів місткістю 120 літрів, які передали у  приватні домогосподарства села Микитинці.

Про це повідомив у фейсбуці заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради Михайло Смушак.

«Їх було придбано і уже роздано мешканцям. Така практика збору та вивезення сміття в районах малоповерхової забудови найкраще себе зарекомендувала; стихійних сміттєзвалищ фактично немає», - розповів чиновник.

Михайло Смушак зауважив, що збирання твердих побутових відходів у Микитинцях відбувається щосуботи. У суботу мешканці просто вивозитимуть свій контейнер на вулицю,з якого комунальники забиратимуть сміття.  

За даними Prozorro, тендер на постачання пластикових контейнерів для села Микитинці виграло у серпні цього року київське товариство з обмеженою відповідальністю «Альта Логістік Україна». Всього було закуплено 980 контейнерів за ціною 603,06 гривень за одиницю. Загальна сума угоди склала 591 тисячу гривень при очікуваній вартості 740 тисяч гривень.

Заступник міського голови Івано-Франківська також повідомив, що надалі планують забезпечити пластиковими контейнерами для збору ТПВ мешканців сіл Добровляни, Колодіївка та Угорники Івано-Франківської міської територіальної громади.28 Жовтня 2021 p.
©http://briz.if.ua/