У Івано-Франківську між собою змагались трекові роботи


Днями в Університеті Короля Данила вже вдруге відбулися змагання трекових роботів RoboSprint. Участь у змаганнях взяло 12 команд з міста та області. Юні програмісти написали спеціальний код, який допомагає машинці самостійно подолати трасу.

«RoboSprint – це, перш за все, профорієнтаційний захід, який знайомить школярів зі спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення». Звісно, в доволі спрощеному форматі, але школярі розуміють, як виглядатиме їхня професія. А для студентів-організаторів RoboSprint – це хороша нагода закріпити свої знання та розвинути Soft skills», – розповідає професор кафедри інформаційних технологій та програмної інженерії Степан Мельничук.

Переможцями змагань стала команда Turbo в складі Лисакова Олександра та Шелемея Святослава.

Друге місце посіли учасники команди FKEP Spirit Коваль Максим і Черниш Христина.

Третє місце дісталось команді Silver Wings MCNT, яку формують Тумир Юрій і Дмитрів Михайло.

Призери отримали цінні подарунки від Університету Короля Данила та гранти на навчання в УКД.

«Такі заходи дозволяють застосовувати теоретичні знання на практиці. А це – головне мірило компетентності майбутнього фахівця. Молоді, яка легко може використовувати свої знання в роботі, легше реалізуватись в житті. Такі змагання дуже потрібні школярам. Це мотивація досягати нових вершин», – наголосив тренер команд FKEP Spirit і Silver Wings MCNT Олександр Аронець.25 Жовтня 2021 p.
©http://briz.if.ua/