Інвестиції у здоровий спосіб життя: як франківський забудовник підтримує спорт


Інвестиції у здоровий спосіб життя: як франківський забудовник підтримує спортУ сучасному світі будівництво набуває іншого формату. Звичні всім сірі однотипні будівлі замінюють сучасні комфортабельні житлові райони. А прогресивні ідеї рухають забудовників до реалізації новихпроєктів, які стосуються усіх аспектів життя. І одну з ключових позицій у них займає активний фізичний розвиток.

На Прикарпатті спонсором спортивних змагань та цілих команд часто виступає будівельна компанія blagodeveloper. Провідний забудовник бере активну участь у різних заходах та сприяє розвитку талановитої молоді.

За словами представників blagodeveloper, підтримка спорту – важлива складова стратегії розвитку компанії. Для забудовника є цінним вкладати кошти в прогресивних юнаків та дівчат й допомагати організовувати масштабні події.

 

Івано-Франківськ як спортивний осередок

Щорічно в Івано-Франківську відбувається FrankivskHalfMarathon - один з найбільших та найстаріших півмарафонів Західної України. Захід збирає бігунів з різних куточків України та навіть світу, даючи змогу спробувати свої сили на великій дистанції. Крім того, організатори півмарафону проводять забіги на благодійних дистанціях, кошти з яких передаються на потреби міста. Це важлива соціальна функція, яку вирішила підтримати будівельна компанія blagodeveloper, виступивши офіційним спонсором восьмого півмарафону.

Також забудовник бере участь в проведенні в Івано-Франківську всеукраїнських тенісних турнірів, спонсорує місцевих танцюристів, боксерів та представників інших видів спорту. Спонсорська підтримка місцевих талантів допомагає їм у досягненні високих результатів на національних та міжнародних змаганнях.Так, нещодавно франківчанкаСоломія Ткачівська перемогла на світовому чемпіонаті з танців DanceWorldCup, на який дівчина поїхала за сприяння blagodeveloper.

 

Підтримка атлетів

Забудовник blagodeveloperактивно допомагає атлетам Прикарпаття, спонсоруючи силові змагання. Цього року компанія взяла участь у встановленні національного рекорду України. На День будівельника в Івано-Франківську найсильніші жінки України Ольга Лящук, Маргарита Кучина та Ганна Васюк протягнули 5 бетономішалок загальною вагою 78 тонн 130 кг на 614 см. В той же день харків'янка Ганна Васюк встановила ще один рекорд, піднявши гантель вагою в 67,5 кг.

Талановита спортсменка має чималі амбіції, реалізація яких відбувається теж за підтримки забудовника. Компанія blagodeveloper взяла на себе фінансування поїздки Ганни Васюк на світові ігри OfficialStrongmanGame, що відбудуться 12-14 листопада у Флориді.

 

Створення футбольної команди

Особливу увагу забудовник приділяє розвитку місцевих футболістів. Тривалий час компанія являлася спонсором футбольної команди «Юність» Верхня. І вже цього літа відбулася велика подія для blagodeveloper – створення власної ФК «Blago-Юність».

Народження нової футбольної зірки відбулося в результаті об’єднання гравців з «Юність» Верхня та «УКД-Благо». Новий логотип, нова спортивна форма зарядили спортсменів на досягнення, які потішили прихильників вже з перших ігор. Сильна духом та підготовкою команда успішно завершувала матч за матчем і вже 20 вересня стала почесним переможцем турніру та володарем Кубку областей України 2021.

Також цього року blagodeveloperвиступить партнером відомого футбольного клубу «Ураган» у проведенні матчів Ліги чемпіонів УЄФА. Вперше Івано-Франківськ прийматиме футзальні матчі європейського рівня. Підтримка забудовником такого заходу важлива для популяризації міста за межами України.

 

Спортивна складова у будівельних проєктах

Компанія проповідує активний спосіб життя і цю цінність реалізує у своїх проєктах. На території кожного житлового комплексу передбачені сучасні спортивні майданчики. Також при виборі локації будівництва забудовник обирає райони з розвиненою інфраструктурою, щоб мешканці мали можливість відвідувати спортивні заклади поруч з домом. Так, популярний у мікрорайоні Пасічна ЖК ComfortPark будується поруч з великим спортивним комплексом. У котеджному містечку FrankoRiverClub передбачені тенісні корти та тренажерний зал. Елітний житловий комплекс Parus, район Manhattan та ManhattanUP розташовані на березі озера, навколо якого облаштовані бігова йвелодоріжки.

Забудовник має великі плани з розбудови міста і надалі братиме активну участь у спортивних заходах. Для компанії підтримка прогресивної молоді – запорука формування здорової та сильної нації, що є головним рушієм зростання нашої країни.

Ознайомитися з проєктами компанії blagodeveloper можна на офіційному сайті: https://blagodeveloper.com/22 Жовтня 2021 p.
©http://briz.if.ua/