У Калуші 19 жовтня жінок оглядатимуть провідні мамологи


Фото ілюстративне19 жовтня на базі КНП «Калуська міська лікарня Калуської міської ради», що на вул. Каракая, 25, проводитимуть безкоштовні огляди жінок онкохірурги (мамологи) Івано-Франківського онкоцентру.

 Про це повідомляє «Калуш ФМ».

Огляди будуть з 10:00 до 16:00.  

Зокрема калушанок  консультуватимуть:

 - Андріїв Аліна Володимирівна – завідувачка відділення гормонзалежних пухлин КНП «ПКОЦ к.м.н., доцент кафедри онкології ІФНМУ;

- Стинський Юрій Володимирович – лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Онкохірургія», мамолог відділення гормонзалежних пухлин КНП «ПКОЦ ІФ ОР»;

- Голотюк Іван Сергійович – лікар-онкохірург мамолог відділення гормонзалежних пухлин КНП «ПКОЦ ІФ ОР», асистент кафедри онкології ІФНМУ.

Обстеження відбуватиметься в рамках акції «Рожевий жовтень – міжнародний місяць боротьби з раком молочної залози» до Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози.

Додамо, що рак молочної залози (РМЗ) – одне з найпоширеніших онкологічних захворювань у жінок в усьому світі.

Сьогодні в Україні ця хвороба посідає перше місце в структурі онкозахворювань та смертності від раку у жінок. Рівень захворюваності на рак молочної залози має тенденцію до постійного зростання у всіх країнах-членах Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ). Україна не є винятком, за останні 20 років кількість випадків захворювання на РМЗ зросла у 2,8 рази.

«Захворіти на рак молочної залози може будь-яка жінка, однак у одних ризик виникнення пухлини низький, у інших – високий. Тому регулярні обстеження – це  спосіб зберегти своє життя та здоров‘я. Поставте себе на перше місце те виділіть годинку свого часу на огляд», – закликають лікарі.19 Жовтня 2021 p.
©http://briz.if.ua/