В Івано-Франківську відбувся ІІІ регіональний STEM-фестиваль


12 жовтня в Івано-Франківському драмтеатрі ім.І.Франка відбувся СТЕМ-фестиваль, присвячений  2-й річниці створення Івано-Франківської міської територіальної громади.

 Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. 

ІІІ регіональний STEM-фестиваль організований  Центром освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради спільно із Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради, Департаментом освіти, науки та молодіжної політики ОДА, Івано-Франківським ОІППО, Івано-Франківським драмтеатром ім.І.Франка  для здобувачів освіти, іванофранківців та гостей міста. Тут  презентовано кращий досвід у сфері STEM-освіти, інноваційних технологій та винаходів.

«Важливо, що такі заходи відбуваються в нашій громаді. Вони допомагають нам побачити куди рухається світ та наша освіта, поспілкуватись. А також поглянути як наш Центр освітніх інновацій  зосереджує усі цікаві та сучасні ідеї та допомагає поступово проваджувати їх в наших школах! Тут не лише навчають діток, а роблять це прогресивно та цікаво. Тут зовсім інша форма викладання» - зазначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

 13 Жовтня 2021 p.
©http://briz.if.ua/