В Івано-Франківську кілька будинків можуть залишитись без опалення


Фото ілюстративнеВ Івано-Франківську є ряд будинків, які не встигли перейти від централізованого опалення до індивідуального. Такі будинки можуть мати серйозні проблеми з теплопостачанням.

Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

 Мер зазначив, що йдеться про ті будинки, у яких мережі централізованого опалення вже демонтували, проте системи опалення автономного ще до кінця не встановили.

«Маємо ряд будинків, які переходять на індивідуальне опалення і також здійснили повністю демонтаж мереж централізованого опалення, хоча ми просили не робити цього, якщо не встигнете до опалювального сезону», - зазначив міський голова.

З його слів, в Івано-Франківську є 16 таких будинків, а саме: будинки №№ 10,  60 корпус 1 та 60 корпус 2 по вулиці Степана Бандери, №№ 2 та 63 по вулиці Бельведерській, №№ 42, 46, 124 корпус 1, 124 корпус 2 по вулиці Євгена Коновальця, № 22 по вулиці Національної Гвардії, №№ 99, 101 по вулиці Незалежності, № 9А по вулиці Сорохтея, № 78 по вулиці Шевченка, № 9 по вулиці Тролейбусній, № 85 корпус 3 по вулиці Гната Хоткевича.

«Ми знову ж таки по кожній адресі пробуємо зараз вирішувати проблеми, але, знову ж таки прохання до голів будинкових груп, комітетів, ініціативних груп все-таки якщо ви не впевнені, що всі підключились до індивідуального опалення, будь ласка не відключайте, не відрізайте мережі централізованого опалення. Це дуже важливе питання», - зазначив міський голова.

 12 Жовтня 2021 p.
©http://briz.if.ua/