Міжрегіональні пасажирські перевезення лише за наявності ПЛР-тесту чи сертифікату вакцинації


З 21 жовтня українці, щоб переїхати з однієї області в іншу мусять мати при собі  сертифікат вакцинації чи ПЛР-тест. Такі правила пасажирських перевезень затвердив Кабмін.

 Про це інформує пресслужба кабінету Міністрів України.

На засіданні Кабінету Міністрів України 11 жовтня внесли зміни до постанови №1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень у регіонах, де встановили “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епіднебезпеки.

“Нові правила для перевезення пасажирів – вимушений крок для стримування поширення коронавірусної хвороби щоб зберегти життя та здоров’я громадян. Тому наявність як у водіїв, так і у пасажирів документів, які б підтверджували їх COVID-безпечність, є необхідною умовою для регулярних та нерегулярних перевезень у будь-якому виді транспорту”, – пояснив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

 З 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із "жовтим", "помаранчевим" чи "червоним" рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

 

 12 Жовтня 2021 p.
©http://briz.if.ua/