5 критеріїв, на які потрібно звернути увагу при виборі кухонного стола


Обов’язкова умова ергономічного інтер’єру – наявність в приміщенні компактного кухонного стола. Такий предмет обстановки дає можливість організувати комфортну і функціональну обідню зону. За ним збирається вся сім’я, приймаються гості і влаштовуються щоденні посиденьки. Саме тому цей предмет обстановки важливий не менше, ніж кухонні шафи чи побутова техніка. При цьому меблі повинні відповідати таким вимогам, як практичність, ергономічність, стійкість конструкції, функціональність, компактність, естетичність.
 
Практичний і зручний кухонний стіл – як його обрати
 
 
За ним комфортно розміщуються всі члени сім'ї, але при цьому конструкція не повинна обмежувати доступ до важливих предметів інтер'єру. Формула зручного столу – не менше 80 см ширини і 40 см глибини. При цьому при виборі предмета обстановки необхідно враховувати, що на одного сидячого, щоб він не відчував дискомфорт під час трапези, має відводитися не менше 60 см ширини. Довжина конструкції підбирається з урахуванням кількості людей, які будуть збиратися разом.
 
Кухонний стіл вибирають з урахуванням таких характеристик, як:
 
Матеріал. Найчастіше столи виготовляють з дерева. Матеріал стійкий до механічних впливів, має приємну на дотик текстуру і характеризується презентабельним видом. Деякі моделі включають сталеві елементи, які забезпечують міцність і стійкість конструкції.Форма. Розрізняють прямокутні, квадратні, круглі, овальні моделі.Тип конструкції. Класичний варіант – це стіл на чотирьох ніжках.Можливість трансформації. Залежно від цієї характеристики розрізняють розкладні і нерозкладні конструкції. Перший варіант більш практичний. У нерозкладеному вигляді модель займає мінімум вільного простору. Якщо раптом на порозі з'явилися гості, можна активувати механізм розкладання і збільшити корисну площу столу, щоб не виникало проблем з розміщенням людей.Стиль оформлення. Класичні конструкції універсальні. Вони доречні як в classic-інтер'єрах, так і в більш сучасних. Стіл, оформлений в стилі loft, прованс або кантрі, стане справжньою родзинкою кухонного приміщення.
 
Застосування такого предмету в інтер'єрі дозволяє створити ергономічну обстановку, яка максимально орієнтована під потреби користувача.
 
Як обрати оптимальну модель
 
Інтернет-магазин меблів Dybok – помічник та порадник при покупці кухонного столу. Провідні спеціалісти розробили дизайн інтер’єру з використанням кращих моделей. Фото розміщені в каталозі, з ними можна ознайомитися в зручний час. Це дає можливість покупцеві одразу побачити, наскільки вибрана модель гармонічно вписується в існуючий інтер’єр. Якщо зробити вибір складно, то менеджер інтернет-магазину готовий проконсультувати клієнта і відповісти на всі його запитання.


6 Жовтня 2021 p.
©http://briz.if.ua/