Дві франківські команди стали призерами Всеукраїнського турніру з гри «Mind game»


Нещодавно у Львові відбувся VIIIВсеукраїнський турнір з гри  «Mindgame». У турнірі взяли участь 50 команд зі всієї західної України, по 10 людей у кожній команді.

Івано-Франківськ представляли 10 команд знавців.

 Гра відбувалась у дев’ять турів, по 6-8 запитань у кожному. У фіналі турніру – найсильніші команди. Тому й питання набагато складніші, ніж у рейтингових іграх.

Загалом Івано-Франківськ в інтелектуальній грі впорався чудово.  8 команд з нашого міста увійшли в 11 кращих команд турніру. 10 та 11 місце турніру посіли івано-франківські команди з однаковою кількістю очків.

Та наші знавці показали, що вони найрозумніші: дві франківські команди стали призерами турніру. Це команда  «Біблос», яка отримала бронзу турніру і команда «Погнута Каска» - чемпіон VIIIВсеукраїнського турніру.  Окрім численних подарунків, команди отримали сертифікати на 5 та 15 тисяч  гривень відповідно.  А друге місце залишила за собою  команда з Тернополя, яка отримала сертифікат на 10 тисяч гривень.

«Це нереальна гра, нереальна атмосфера,- розповідає учасниця турніру Наталя - Ми отримали величезну насолоду від того, що грали».  29 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/