Поліцейська з Івано-Франківщини стала переможницею Чемпіонату України з дзюдо


Старший інспектор роти поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області  старший лейтенант поліції Оксана Типусяк виборола першість у відкритому Чемпіонаті України з дзюдо, що проходив у Дніпрі у рамках 9-х Всеукраїнських ігор серед ветеранів спорту.

 Про це повідомила пресслужба поліції в Івано-Франківській області.

Упродовж двох днів за перемогу змагалися близько 280 спортсменів. За результатами поєдинків прикарпатська поліцейська зайняла перше місце у ваговій категорії до 48 кілограмів.

«Я дуже  задоволена  своїм результатом. Й надалі  прагну до нових перемог на наступних змаганнях, які мають відбутися вже невдовзі. Для цього я буду продовжувати тренуватись та вдосконалювати свої навички»,- каже Оксана Типусяк.

Прикарпатська поліцейська є майстром спорту України з дзюдо та самбо, чемпіонкою України з дзюдо та самбо, срібною призеркою Європи та бронзовою призеркою світу з самбо.

Попри щільний графік роботи в поліції, Оксана завжди знаходить час для свого спортивного захоплення, яким займається  з 12 років. Крім того, на дозвіллі  вона проводить тренування з дзюдо для дошкільнят. 

Додамо, що Прикарпаття на цих змаганнях  представляв також старший інспектор відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення обласної поліції Павло Кічура, який  здобув 5-те місце у ваговій категорії 100 кілограмів. 28 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/