«Фейсбук», «Мінцифра» та поліція об’єднались для пошуку зниклих дітей


«Facebook» запускає в Україні інструмент для сповіщення про зниклих дітей під назвою«AMBER Alert».

Про це інформує Департамент стратегічного розвитку, цифрових трансформацій, роботи із засобами масової інформації, комунікації з мешканцями Івано-Франківської міської ради.

Шанси знайти зниклу дитину зростають, якщо більше людей шукають її, особливо впродовж перших 24 годин.

Із соцмережею співпрацюватимуть Ювенальна поліція, Кіберполіція та Міністерство цифрової трансформації.

У разі зникнення дитини Facebook поширить сповіщення «AMBER» серед користувачів соцмережі саме в тих зонах пошуку, де її бачили востаннє.

Користувачі соцмережі зможуть отримати всі деталі про зниклого чи зниклу, та фотографію дитини, а також поділитися ними з друзями на платформі.

«AMBER Alert» не застосовується на всій території країни, а лише там, де перебувають люди, які могли щось бачити. Тобто, якщо, наприклад, викрали дитину в Івано-Франківську, то AMBER Alert не покажуть у сусідній області. Однак поліція визначає зону і радіус пошуку відповідно до конкретного випадку.

Пресслужба Департаменту просить іванофранківців не бути байдужими, а  у випадку зникнення дитини, допомогти у її пошуку, поширивши  інформацію про дитину:

«Відтепер, якщо Ви побачите таке сповіщення — не ігноруйте його. Адже просто поширивши у своїй стрічці, Ви можете врятувати чиюсь дитину.»,- зазначають у пресслужбі  Департаменту.27 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/