Дітей Прикарпаття познайомили з професіями поліцейського та рятівника


В Івано-Франківську відбулося інтерактивне заняття для учнів «День з поліцейським та рятівником”

Поліцейські Івано-Франківщини  прагнули якомога більше ознайомити дітей зі своїми професіями, навчити, як слід себе поводити у певних ситуаціях, що можуть бути небезпечними, а головне – налагодити дружні та довірливі стосунки дітей з поліцейськими та рятівниками.

Про це повідомляє пресслужба поліції в Івано-Франківській області.

Поліцію Прикарпаття на інформаційно-профілактичному заході представляли працівники ювенальної превенції, поліцейські-вибухотехніки, спецпризначенці та кінологи, а також працівники Управління патрульної поліції в області.

Разом з працівниками Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області вони організували для хлопчиків та дівчаток демонстрацію зразків спеціальної техніки та спецзасобів, що використовується в їх службовій діяльності.

Дітлахи надзвичайно радо сприйняли пропозицію спробували себе в ролі поліцейського чи рятівника, приміряти службове спорядження спецслужб.

В свою чергу поліцейські та рятувальники ще раз пригадали дітям правила безпеки, зокрема, на вулично-дорожній мережі, під час відпочинку та в побуті, при поводженні з вогнем та в інших ситуаціях,  і наголосили на неухильному їх дотриманні.24 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/