У лісі на Івано-Франківщині виявили тіла двох грибників


Рятувальники виявили тіла двох чоловіків, які загубились у лісових масивах. Мова йде про мешканця села Цінева, який загубився 18 вересня, та жителя Пацикова, якого шукали від 1 серпня.

Про це повідомляє пресслужба  ДСНС в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, 18 вересня о 21:30 на пункт зв’язку 8-ої ДПРЧ смт Рожнятів надійшло повідомлення від чергового поліції про те, що до них звернулася громадянка, яка повідомила, що в лісовому масиві між с. Цінева та с. Рівня загубився її батько, житель с. Цінева Калуського району, який ходив у лісову місцевість за грибами та не повернувся до місця постійного проживання.

Проводились пошукові роботи. Станом на 18:00 20 вересня рятувальники обстежили близько 165 га відкритої місцевості та за допомогою квадрокоптера 1000 га, але чоловіка так і не знайшли.

Та вчора, 22 вересня, близько 11:10 рятувальники ПРВ Вигода спільно з працівниками Національної гвардії в лісовому масиві між с. Рошняте та с. Вільхівка Калуського району знайшли тіло чоловіка, щодо якого здійснювалися пошукові заходи.

Також ще 1 серпня до рятувальників та поліції звернулася мешканка села Пациків, яка повідомила про зникнення 76-річного батька. Чоловік 31 липня пішов у ліс по гриби та додому не повернувся. Тривалі пошуки не дали результату. Тоді його так і не знайшли.

20 вересня о 15:00 житель с. Пациків знайшов тіло зниклого чоловіка в урочищі Долини поблизу с. Пациків.23 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/