Головний санітарний лікар Прикарпаття роз’яснює, які навчальні заклади працюватимуть у звичному режимі


Фото: Руслан СавчукСьогодні опівночі Івано-Франківська область та вся Україна перейшли у жовту зону епідемічної небезпеки. 22 вересня на засіданні Уряду внесені зміни в постанову КМУ №1236, щодо роботи закладів освіти у такі епідеміологічній ситуації.  

Як працюватимуть навчальні заклади в таких умовах роз’яснює директор Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Руслан Савчук.

Як  зазначає пан Савчук, навчальні заклади із 23 вересня працюватимуть в такому режимі:

- Дошкільні заклади освіти (дитячі садочки), спеціальні заклади загальної середньої освіти та початкові класи загальної середньої освіти ПРАЦЮВАТИМУТЬ.

- Старша школа, де педагоги вакциновані менше, ніж 80%, зможе навчатися онлайн.

- В той же час: якщо в закладі розпочнеться спалах COVID-19 - він буде закритий!

«Дорогі краяни, вкотре закликаю всіх дотримуватися рекомендацій щодо карантинних обмежень.  Особливо рекомендую всім освітянам зробити свідомий вибір, а саме, якнайшвидше звернутися в пункти щеплення чи в центри масової вакцинації та отримати свою дозу вакцини! Переконаний!!! Діти повинні вчитися в очному режимі, щоб отримувати якісні знання! Бережімо себе та подбаймо про здорове наступне покоління!!!»,- зауважив пан Савчук.23 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/