На території Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області було проведено захід “день з поліцейським та рятувальником”


Нещодавно розпочався навчальний рік. Щоб після тривалих канікул нагадати дітям про правила безпечної поведінки, співробітники Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області разом з представниками Ювенальна Превенція Прикарпаття та Поліція Івано-Франківської області проводять «День з поліцейським та рятівником». Цей захід - це урок про правила безпечної поведінки. Зокрема, про дотримання правил дорожнього руху, пожежної безпеки та інших питань безпеки життєдіяльності людини. Один із таких заходів відбувся на території Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області. Для учнів підготували інформативну лекцію, під час якої наголосили на важливості дотримання правил безпеки як в школі так і вдома, а також нагадали номери телефонів екстрених служб.
Але зустріч не обмежилася однією бесідою — на школярів чекав справжній сюрприз: для учнів організували демонстрацію спецтехніки та оснащення оперативних служб. Пожежні автомобілі, а також поліцейські, кінологи, вибухотехніки зі спорядженням, яке вони використовують в роботі — все це діти могли побачити на власні очі.
Біля пожежного автомобіля дітей зустрічали рятувальники. Працівники Служби порятунку ознайомили їх зі своїм обладнанням, яке допомагає приборкувати надзвичайні події та визволяти людей із різних небезпек. Школярі могли під контролем професіоналів відчути та оцінити складність роботи вогнеборців, потримати пожежно-технічне обладнання у своїх руках, приміряти бойовий одяг та засоби індивідуального захисту органів дихання. Також всі бажаючі могли спробувати себе в ролі справжнього вогнеборця - пустити воду з пожежного рукава.
Такі заняття корисні для дітей, оскільки у будь-якому місці може статися пожежа або інша надзвичайна подія. Тому кожна людина повинна знати елементарні правила безпечної поведінки для того, щоб зберегти своє життя і вміти допомогти іншим.
Захід пройшов у веселій, дружній атмосфері та подарував всім учасникам незабутні враження, нові знання та величезний заряд позитивних емоцій!
 


22 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/