Бізнес-подія Big Business Day відбуватиметься у Львові щорічно


Міжнародний досвід для українського бізнесу. Під таким гаслом відбувся першй масштабний захід у Львові Big Business Day, організований компанією Global ME.
Майже 1000 учасників зібралася у медіа-центрі “Арена Львів”, де й відбулася подія. Провідні бізнес-тренери, серед яких Людмила Калабуха, Ілля Рейніш, Кирило Куницький розповіли про стан справ на ринку, про нові можливості та ефективні інструменти взаємодії та відповіли на питання учасників під час панельної дискусії.
Хедлайнером заходу був одіозний Джордан Белфорт — один з кращих бізнес-мотиваторів сучасності.
 
 
Крім цього прямо на сцені головної бізнес-події року відбулося ексклюзивне інтерв’ю Євгенія Черняка з Джорданом Белфортом у форматі Big Money.
- Нам вдалося підготувати і реалізувати перший Big Business Day в рекордно стислі треміни. Два місяці інтенсивної роботи в режимі 24\7, у співпраці з професіоналами індустрії івентів — командою “Арена Львів” і ми бачимо результат.
Ми зіткнулися з багатьма викликами, недовірою та скептицизмом. Але з відданою командою професіоналів можливо все! Що ж, Big Business Day відбуватиметься щорічно і ми вже починаємо підготовку до наступного заходу. Напрямок незмінний: бізнес, мотивація, розвиток, міжнародний обмін досвідом. Маємо вже пропозиції від цікавих іноземних спікерів. Тож слідкуйте за анонсами, - прокоментувала Божена Шпак, директор компанії Global ME.
 
 
Родзинкою заходу було й те, що на сцені із всесвітньо відомими спікерами виступив український школяр, 10-річний Тимур, який вже є одним із найуспішніших бізнесменів свого віку. Впродовж літа він зумів заробити 2000 доларів. І поділився своїм досвідом та амбітними планами з аудиторією.
“Ми - творці можливостей без кордонів. Такою є місія нашої компанії. Ми даємо шанс кожному і доводимо це діями. Цього разу це був виступ на Big Business Day 10-річного школяра на одній
сцені із провідними спікерами сучасності. Ми розуміємо на скільки важливою є якісна освіта, орієнтованість на результат і можливість спілкуватися із практиками. Ми це реалізовуємо і відкриті для всіх освітніх пропозицій в проектах Global ME”, - розповів Михайло Дубченко, співзасновник Global ME .
 
Big Business Day - це не лише нетворкінг і ефективні тренінги, а й експозона, де були представлені кращі компанії. Наступного року їх буде ще більше.
За словами Еріка Люхана, співзасновника Global ME, американця, який впродовж чотирьох років живе в Україні, український ринок — цікавий для іноземців у плані співпраці та культурного обміну. Ідея колаборації наштовхнула на розширення кордонів і створення середовища, подій, фестивалів на яких можна буде висвітлювати красу культури України в Америці та Америки в Україні, зробити тут майданчик для обміну досвідом лідерів з різних сфер бізнесу та культури.


22 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/