Івано-Франківський Департамент містобудування та архітектури виграв ліцезію на отримання геоінформаційного програмного забезпечення


Заявка Департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради перемогла у розіграші ліцензії на підсистему «Геопортал містобудівного кадастру» програмного комплексу SOFTPRO: Містобудівний кадастр з повним впровадженням.

 Про це повідомляють в  Департаменті містобудування та архітектури міста Івано-Франківська.

Відтак, ліцензійне геоінформаційне програмне забезпечення для Департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківська нададуть абсолютно безкоштовно.

Розіграш  програмного продукту, а саме підсистеми «Геопортал містобудівного кадастру» програмного комплексу SOFTPRO: «Містобудівний кадастр з повним впровадженням» відбувався під час Міжнародної науково-практичної конференції «Геопростір 2021». Департамент містобудування та архітектури Івано-Франківська також подав заявку на розіграш програмного забезпечення і його офіційно оголосили переможцем.

Ліцензію на комплект поставки вручили заступнику директора Департаменту – начальнику управління планування території та містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради  Артуру Прокіпчуку, який брав участь у конференції.

«Ми отримали ліцензію без обмежень терміну використання та кількості користувачів підсистеми «Геопортал містобудівного кадастру» програмного комплексу SOFTPRO: Містобудівний кадастр. Всі роботи з налаштування будуть проведені за фінансової підтримки компанії SOFTPRO. Також отримаємо безкоштовний персональний дизайн геопорталу згідно всіх його вимог та 12 місяців геохостингу на серверах компанії SOFTPRO. Як для нашого відділу, так і для департаменту і всієї громади – це дуже позитивна новина!», – розповів Артур Прокіпчук.16 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/