Івано-Франківськ майбутнього – який він?


Івано-Франківськ – сучасне європейське місто, яке динамічно розвивається і з кожним роком набуває якісних та красивих змін. Райський куточок з неповторною архітектурою - таким усі бачать його зараз. А якби ви завтра прокинулися у майбутньому, яким у ньому буде Івано-Франківськ?

Можливо, ви б не побачили змін. А може навпаки – майбутній Івано-Франківськ постане перед вами як місто, про яке ви мріяли. Усе навколо наповнене теплом, а люди іскряться радістю. Адже вони живуть у красивих затишних оселях, відпочивають у зелених облаштованих дворах, підтримують здоров’я та фізично розвиваються на сучасних спортмайданчиках. Ви відчуєте щастя, яке випромінюють мешканці Івано-Франківська, бо їхнє місто красиве, безпечне та комфортне.

Івано-Франківськ майбутнього – який він?

Саме про такий Івано-Франківськ мріє будівельна компанія blagodeveloper і вірить в можливість реалізації цієї мрії. Своє бачення міста забудовник передав у новій рекламній кампанії. Чотири різні сюжети зображають Івано-Франківськ майбутнього очима мрійника. Він уявляє світле спокійне місто, в якому хочеться жити та будувати своє майбутнє.

Івано-Франківськ майбутнього – який він?

Також у рекламних сюжетах blagodeveloperробить акценти на важливостіта цінності того, що робить. Компанія не лише будує будинки, а наповнює їх життям та емоціями. У кожен проект забудовник вкладає любов та турботу. Це головні орієнтири, які рухають blagodeveloper до втілення мрії – будівництва міста майбутнього.

Івано-Франківськ майбутнього – який він?

Своє бачення компанія вже реалізує в кожному житловому комплексі. Так, у кожному будинку забудовник застосував інноваційні технології будівництва, що гарантують якість та довговічність будівель. Задля більшої безпеки велітних комплексах Parus та RoyalHallвпроваджені новітні системи відеонагляду, охорони та пожежогасіння. Сучасний район Manhattan та наймасштабніший район ManhattanUP відрізняються розташуванням поруч з озером та рекреаційно-відпочинковою зоною міста й додатковими зручностями на території. Йдеться про найкращі у місті дитячі та спортивні майданчики, просторі двори з алеями та бульварами, енергоефективні технології та ін. переваги, які покращують та спрощують життя мешканцям. Котеджне містечко FrankoRiverClub – втілення мрії про власний будинок у місті поруч з річкою. Тенісні корти, фітнес-зал та СПА-центр всередині містечка створюють найкращі умови для якісного відпочинку та заряду енергією.

Івано-Франківськ майбутнього – який він?

Максимально комфортні умови для життя передбачені у ЖК FamilyPlaza, ComfortPark, Chocolate, містечку Соборне, житловому масиві Паркова Алея. У сучасних комплексах бізнес-класу MainHouse та Авторський забудовник втілив усі потреби сучасних ділових людей. Розташовані у самому центрі Івано-Франківська,вони відкривають нові можливості для активного життя та відпочинку.

Дізнавайтеся більше про усі проекти blagodeveloper на сайті забудовника: https://blagodeveloper.com/projects.

Відділи продажу:

вул. Коновальця, 35
вул. СічовихСтрільців, 21
площаРинок, 815 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/