Делегації міст-володарів Призу Європи зберуться до Івано-Франківська на Генеральну асамблею


Делегації міст-володарів Призу Європи зберуться до Івано-Франківська на Генеральну асамблею. Фото з відкритих джерелПредставники міст, нагороджених найвищою відзнакою Парламентської Асамблеї Ради Європи за активне просування європейських цінностей, з’їдуться до Івано-Франківська.

Тут з 21 по 22 вересня відбуватиметься Генеральна асамблея міст-володарів Призу Європи.

Про це розповіла в ході вчорашнього чергового засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради начальниця управління міжнародних зв'язків, туризму та промоції Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради Уляна Басараб-Ганчак.

З її слів, тематикою цьогорічної Генеральної асамблеї стане «Енергоефективність як складова сталого розвитку місцевої влади».

Планується, що участь у заході візьмуть представники Ради Європи, а також представники (не виключається участь у складі делегацій міських голів) міст, які отримали чотири сходинки Європейського призу ПАРЄ. Зокрема, очікуються делегації міст Харків та Хмельницький, а також гості з німецьких міст Альтьотінг та Дортмунд.

Організацію проведення заходу Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків доручив своєму заступнику Петру Шкутяку.

Зауважимо, Приз Європи включає чотири так званих сходинки – чотири відзнаки Парламентської Асамблеї Ради Європи,які присуджуються муніципалітетам активне просування європейських цінностей, а саме: Європейський диплом, Почесний прапор, Почесну відзнаку та власне Приз Європи. Отримавши усі чотири нагороди, місто приєднується до Генеральної асамблеї міст-володарів Призу Європи.

 

Фото з відкритих джерел

 15 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/