Уклав контракт – отримай винагороду. В Івано-Франківську виділили матеріальну допомогу новоспеченим військовим-контрактникам


Уклав контракт – отримай винагороду. В Івано-Франківську виділили матеріальну допомогу новоспеченим військовим-контрактникамП’ять тисяч гривень одноразової матеріальної допомоги отримає кожен з дев’яти мешканців Івано-Франківської міської територіальної громади, які уклали днями контракти на проходження військової служби у Збройних Силах України.

Таке рішення ухвалив вчора на своєму черговому засіданні виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради.

За інформацією начальника Управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Івано-Франківської міської ради Ігоря Влізла, усі дев’ять контрактників проходитимуть службу у військових частинах Сухопутних військ. Є серед них і новобранці Коломийської 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

Загальна сума виділеної допомоги становить 59 900,90 гривень. Тобто кожному з дев’яти військовослужбовців буде нараховано по 6 211,20 гривень на кожного новобранця. Втім, фактично вони отримають лише по 5 тисяч гривень, як нагадали в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів, матеріальна допомога підлягає оподаткуванню.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне15 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/