В Івано-Франківську відзначать Всесвітній день туризму


Уляна Басараб-Ганчак - начальниця управління міжнародних зв'язків, туризму та промоції Місто Івано-Франківськ приєднається до відзначення Всесвітнього дня туризму.

Відповідне рішення ухвалив вчора на своєму черговому засіданні виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради.

Всесвітній день туризму – одне із свят з календаря ООН, яке відзначається 27 вересня.

Перелік запланованих заходів з відзначення свята озвучила, виступаючи на засіданні, начальниця управління міжнародних зв'язків, туризму та промоції Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради Уляна Басараб-Ганчак. Він включає різноманітні тематичні зустрічі, ігрові, інформаційні та навіть гастрономічні заходи. Це, зокрема, «Історія успіху» - зустріч з випускниками туристичних спеціальностей іванофранківських вишів; інформаційні зустрічі з фахівцями туристичної сфери, на яких обговорюватиметься низка актуальних для кожного туриста питань. «Будемо говорити на такі теми: як організувати свою першу самостійну мандрівку за кордон; пакетні тури – як не попасти на гроші; права та обов’язки туриста, тур агента, туроператора. Також будемо говорити про перший похід в гори – що з собою брати: що потрібно брати, що – ні», - розповіла пані Басараб Ганчак.

26 вересня планується проведення першої в Івано-Франківську гастромандрівки містом, на 27-го – тематичної туристичної інтелектуальної гри «Майнд-гейм», 30-го – ІІІ барбекю фест «Пузатий їжак» від Інституту туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Стосовно гастромандрівки чиновниця зауважила, що до участі в ній запрошуються усі охоче, проте за умови попередньої реєстрації. Мадрівка розпочнеться о 12.00 годині біля міської Ратуші.

 

На фото: Уляна Басараб-Ганчак - начальниця управління міжнародних зв'язків, туризму та промоції 15 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/