В Івано-Франківську відкрили центр позашкільної освіти «Кут»


В Івано-Франківську відкрили центр позашкільної освіти «Кут» на вулиці  О. Довженка, 55. Освітній простір уже наповнений дитячим сміхом, радістю та креативністю. 1000 м² стали доступними для найрізноманітніших студій, гуртків і навчання.

 Про це повідомляє пресслужба  міського голови Івано-Франківська Руслан Марцінківа.

Для  своїх вихованців «КУТ» підготував кіностудію та фотостудію, кімнату для вирощення мікрогріну, танцювальну залу та театральну студію. А ще тут навчатимуть технікам малювання та дизайну, сортуванню сміттю, козацької боротьби, журналістській майстерності та створенню мультфільмів, робототехніці та китайської мови.

Як розповідає начальник Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук «КУТ» – це вже 14-ий центр позашкільної освіти. Однак він має свою унікальність.

«Вже понад 1000 дітей записалося у цей Центр освіти. Такий ажіотаж не дивина, адже тут є різноманітні повноцінні гуртки, яких немає в інших позашкільних закладах», – розповідає Ігор Максимчук.

За словами народної депутатки Оксани Савчук, такі заклади затребувані у нашому місті, бо це чудове місце для реалізації творчого потенціалу.

«Тут діти отримуватимуть позашкільну освіту, бо маємо різнопланові гуртки. Їх підбирали ретельно вистежуючи тренди. Комп’ютерна грамотність, екоосвіта, козацькі танці, акторське мистецтво, фото та відео майстерність, вокал, спортивні секції. Вже зараз є 20 гуртків. Заклад працюватиме з 9 до 19 години з понеділка до суботи. А займатися зможуть дітки з 6 років», – розповідає в. о. директора Центру «КУТ» Оксана Таран.

Але планують також заняття й для батьків: бізнес навчання, зумба, комп’ютерну грамотність тощо. Усі заняття – безкоштовні.

13-річна Діана вже обрала для себе напрям до душі. Дівчинка вже намалювала ілюстрацію, яка пізніше з допомогою комп’ютерної графіки «оживе».

«Спочатку потрібно зробити ескіз, а потім на комп’ютері я зможу створити свою власну картину. Для мене це дуже цікавий процес. Тому що дуже люблю малювати, а також подобається пробувати себе у різних галузях», – ділиться школярка.

Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків на відкритті закладу подякував забудівнику, адже поява закладу такого рівня стала можлива за гарної співпраці на умовах пайової участі.

«В нас найбільше закладів для дітей гурткової роботи. Ну і тішуся, що наше місто ще поповнилося одним великим закладом. Завдяки співпраці міста та будівельної компанії «Вамбуд». Лише за цей рік – це вже 2 заклад, який вдалося відкрити у такій співпраці за рахунок пайової участі. Нагадаю, що зовсім нещодавно ми відкривали дитячий садочок «Джерельце» у співпраці з БК «Ярковиця». Хороша практика і будемо її й надалі застосовувати», – ділиться міський голова Руслан Марцінків.14 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/