В Івано-Франківську молодих чоловіків запрошують на військову службу і обіцяють високу зарплатню


На Прикарпатті проводиться відбір молодих людей у  Збройні Сили України. Йдеться про Десантно-штурмові війська, морську піхоту Військово-Морських Сил та гірсько-штурмові бригади Сухопутних військ.

Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Бажаючих служити за контрактом заохочують високою платнею. Так, грошове забезпечення військовослужбовця становить:

- для солдатів від 13000 гривень;

- для сержантів,старшин від 14000 гривень;

- для офіцерів від 16000 гривень.

Також проводиться відбір для механізованих бригад, повітряних сил Збройних Сил України та інших військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України, в яких грошове забезпечення становить:

- для солдатів від 10500 гривень;

- для сержантів,старшин від 12000 гривень;

- для офіцерів від 14000 гривень;

Щоб ознайомити молодих людей з перевагами та умовами проходження військової служби за контрактом, в Івано-Франківську особовий склад Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки проводить  агітаційні заходи.

Бажаючим служити за контрактом слід звертатись у Івано-Франківський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, який  знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин 20 чи телефонувати: +380673710142, (0342)754643.14 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/