Судді і вакцина проти корупції. В Івано-Франківську вигнані на вулицю працівники держпідриємства пікетували адмінсуд


Судді і вакцина проти корупції. В Івано-Франківську вигнані на вулицю працівники держпідриємства пікетували адмінсудПротест проти порушення гарантованого Конституцією права на працю відбувся минулої п’ятниці під стінами Івано-Франківського окружного адміністративного суду.

Учасники акції – працівники Українського державного конструкторсько-технологічного інституту транспорт АПК (УДКТІагротранс) та члени їх сімей – переконані, що у 2016 році Суд незаконно захопив приміщення їхньої установи по вулиці Незалежності, 46, в Івано-Франківську.

Протестувальники вимагали від влади повного розрахунку по заборгованих зарплатах, а від суду – звільнення незаконно, на їх думку, зайнятих приміщень.

Про обставини, за яких було відчужено приміщення конструкторсько-технологічної установи, внаслідок чого його працівники опинилися на вулиці, присутнім розповів перший заступник директора інституту Ростислав Гудзінський та юрисконсульт підприємства Володимир Родчук. Вони переконані, що йдеться про банальне рейдерство. От тільки у ролі рейдерів, на жаль, виступили люди у суддівських мантіях.

Не обійшлося без судді. Щоправда, несправжнього. Актору, який зображав, «суддю Черепа» учасники акції протесту від душі вкололи чималий шприц вакцини від корупції.

Інші судді, ані представники влади до протестувальників так і не вийшли.

Останні опускати руки не планують і погрожують звернутись зі своєю проблемою до міжнародних інституцій.13 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/