В Івано-Франківську пройшов Всеукраїнській турнір з гри «Що? Де? Коли?», присвячений пам’яті Володимира Макарова


В Івано-Франківську 11  та 12 вересня відбувався Всеукраїнський турнір з гри «Що? Де? Коли?». Змагання метикуючих, що мають назву «Батьківські Збори», присвячені пам’яті  гравця елітарного клубу вищої ліги телевізійного брейн-рингу СНД, засновника клубу метикуючи в Івано-Франківській області, капітана збірної команди ерудитів України, наставника команд КВН — чемпіонів обласних та всеукраїнських турнірів,  Володимира Макарова.

На турнір такого рівня завітав гравець елітарного клубу «Що? Де? Коли?» Борис Бурда, який і очолив журі  поєдинку.

 

У турнірі взяли участь 35 команд зі всіх куточків України: Львова, Харкова, Києва, Дніпра, Рівного, Тернополя, Чернівців і звичайно ж, з Івано-Франківська.

 Протягом двох днів команди зіграли 5 турів гри по 12 запитань у кожному. Крім того, учасники взяли участь у «Своїй грі» та «Скриньці».

Переможцями турніру стали кияни – команда «Смажені цвяхи» взяла  42 очки у підсумку. Друге місце турнірної таблиці посіли «Песиголовці», відповівши вірно на  39 запитань  і третє місце – за «Забобонними Бонобо», котрі лише на один бал відстали від «Песиголовців».

 Втім, в цих змаганнях розуму та кмітливості головним був зовсім не виграш у турнірі, а жива, насичена весела атмосфера, яка панувала в залі, радість від зустрічі та світлі спогади про Володимира Макарова, якого  практично всі знали особисто та називали Батя.13 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/