Засідання регіональної комісії ТЕБ та НС


Сьогодні в Івано-Франківській облдержадміністрації під головуванням голови Івано-Франківської ОДА Світлани Онищук за участі начальника Головного управління ДСНС в області Володимира Чернецького відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

На порядок денний було винесено ряд важливих питань, зокрема про стан протипожежного водопостачання в містах і селищах області доповів начальник зміни Оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС в області Богдан Дмитрів, котрий у своїй доповіді зазначив, що за результатами перевірки протипожежного водопостачання, на території Івано-Франківської області на обліку перебуває 3602 пожежних гідранти, з них: 1643 вуличних та 1959 об’єктових, а також 800 пожежних водоймищ та 121 водонапірна вежа. На даний час на території області налічується понад 200 несправних пожежних гідрантів.

Недоліки протипожежного водопостачання ускладнюють роботу пожежно-рятувальних підрозділів при ліквідації пожеж, наслідків аварій, що у свою чергу може призвести до збільшення матеріальних збитків і можливої загибелі людей на них.

З метою забезпечення належного рівня реагування на надзвичайні ситуації та події, покращення стану протипожежного водопостачання у населених пунктах і на підприємствах області було запропоновано до виконання ряд важливих заходів.9 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/