Прикарпатські лісівники планують збільшити площу лісів в Івано-Франківській області на 30 тисяч гектарів


Світлана Онищук. Фото: пресслужба Івано-Франківської ОДАДержавні лісові господарства Прикарпаття можуть збільшити площі лісів на території Івано-Франківської області на 30 тисяч гектарів.

Амбітними планами поділилася голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук з посиланням на інформацію виконувача обов’язків начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Олега Ярошика, озвучену ним на нараді в облдержадміністрації.

Як стверджує очільниця області, наразі держлісгоспи області можливість подвоїти запаси насіннєвого матеріалу та збільшити кількість нових саджанців. При цьому вони вже ідентифікували 800 гектарів нелісових ділянок, які не використовуються за цільовим призначенням, і на яких можливе проведення заходів із їх заліснення. «За їхніми підрахунками, за три роки держлісгоспи забезпечать висаджування понад 13 мільйонів саджанців деревних і чагарникових порід. Враховуючи наявність самозаліснених земельних ділянок та потенціал наявних невикористовуваних земель, можна говорити про перспективу збільшення площі лісів Івано-Франківщини орієнтовно на 30 тисяч гектарів», - розповіла Світлана Онищук.

Вона також висловила переконання, що збереження лісів – це крок до відновлення екосистеми.

 

Фото: пресслужба Івано-Франківської ОДА8 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/