Квитків на потяги стане більше: Укрзалізниця скоротила бронь для своїх працівників


Квитків на потяги стане більше: Укрзалізниця скоротила бронь для своїх працівників. Фото з відкритих джерел ілюстративнеЧисло місць в українських потягах, які бронювалися для залізничників, суттєво зменшиться, - обіцяють в Укрзалізниці.

Там вирішили скоротити наявну бронь для працівників підприємства.

У пресслужбі Укрзалізниці розповіли, що за результатами дата-аналітики, в одному з поїздів бронювання взагалі скасовано — заброньовані місця не використовувалися. У дев’яти поїздах кількість заброньованих місць зменшили наполовину, а в трьох — на чверть. Як зазначається, раніше місця, які залишалися для робочих поїздок і не були придбані, потрапляли у вільний продаж перед відправленням поїзда. Однак нерідко пасажири не встигали їх купувати, відповідно, залізниця втрачала прибуток.

Тепер же, - переконують на підприємстві, - за рахунок скорочення броні у продаж щомісяця потраплятимуть до 3 тисяч додаткових квитків.

«Ми змінюємо застарілі системи внутрішнього бронювання пасажирських квитків Укрзалізниці. Після аналізу напрямків та заповнюваності поїздів стало зрозуміло, що є варіанти скоротити кількість таких броней, щоб дати пасажирам більше можливостей купувати квитки на поїзди заздалегідь. Майже 3000 квитків — це невеликий відсоток у порівнянні з тією кількістю, що Укрзалізниця продає щомісячно, але пасажири рейсів № 738 Київ — Запоріжжя, № 7/8 Київ — Чернівці, № 82 Новоолексіївка — Харків та ще 10 точно відчують цю зміну», — прокоментував ініціативу керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці Олександр Перцовський.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне8 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/