На Прикарпатті керівника науково-дослідної установи притягнули до відповідальності за корупцію


На Прикарпатті керівника науково-дослідної установи притягнули до відповідальності за корупцію3 400 гривень штрафу доведеться сплатити керівнику Прикарпатської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту сільського господарства Карпатського регіону НАН України, який у судовому порядку був визнаний винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Як повідомили у пресслужбі Івано-Франківської обласної прокуратури, посадовець приховав наявність у нього реального конфлікту інтересів. Зокрема, він не повідомив безпосереднього керівника про те, що одна з наукових співробітниць очолюваної ним установи є його дочкою. Тим самим чоловік порушив вимоги частини 1 статті 28 Закону України «Про запобігання корупції», яка передбачає заходи щодо запобігання реальному конфлікту інтересів.

З урахуванням викладеного, прокури довели в Івано-Франківському міському суді вину посадовця у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частинами 1,2 статті 172-7 (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Після цього чоловік подав апеляційну скаргу, проте суд другої інстанції залишив її без задоволення.8 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/