У Галицькому НПП для дітей організували еко-табір


У Галицькому національному природному парку вже вдруге відбувся еко-табір. Юні учасники мали можливість побувати на Касовій горі, відвідати Бурштинське водосховище, річки Дністер, Лімницю, послухати цікаві розповіді про флору та фауну місцевості, заповідні урочища.

 Про це повідомляє прес-служба  Галицького НПП.

Оксана Ісарик, фахівець з екоосвіти Галицького НПП розповідала дітям про роботу національних природних парків, важливість їх діяльності.

«У 1996 році Україна підписала Бернську та Рамсарську конвенції. Перша зобов’язує оберігати дику флору та фауну в їх природних середовищах існування, а друга – зберігати водно-болотні угіддя і визначати найбільш цінні з них, що мають міжнародне значення, – розповідає Оксана Ісарик. – До прикладу, ділянка ріки Дністер та Бурштинське водосховище включені до Європейського кадастру ІВА-територій, як водойми, що мають важливе значення для збереження кількісного багатства птахів.

На Дністрі щороку перезимовує до 2 тисяч особин гоголя, а ще по декілька десятків креха середнього та інших птахів. На островах функціонують одні з найбільших на заході України колонії річкових і малих крячків. Тут під охороною знаходяться видра річкова, стерлядь, чоп великий та вирезуб.

Бурштинське водосховище взимку позбавлене криги, береги порослі верболозами і плодоносними рослинами, що сприяє скупченню тут різних видів зимуючих птахів».

Щоб відпочинок для дітей був цікавим, а не тільки інформаційно насиченим, фахівці парку для учасників організували декілька природничих майстер-класів, а щоб задоволення не було на голодний шлунок – організували справжню еко-кухню.



7 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/