Городенківська міська територіальна громада вдосконалюватиме систему цивільного захисту за підтримки U-LEAD


Городенківська міська територіальна громада братиме участь у проекті «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні», який реалізується в рамках Програми «U-LEAD з Європою».

Про це повідомили в Івано-Франківському регіональному офісі Програми.

Городенківська міська територіальна громада вдосконалюватиме систему цивільного захисту за підтримки U-LEAD. Фото: Івано-Франківський РО Програми "U-LEAD з Європою"

Як зазначається, всього для участі в проєкті було отримано 249 заявок, а після верифікації та візитів до громад сформовано перелік із 20 учасниць проєкту.

«Сьогодні спроможна громада – це гармонійний розвиток усіх галузей і сфер життя громади, як то освіта, медицина, інфраструктура та інші. Тому увага до питань безпеки у громаді має бути так само у фокусі керівництва, бо найдорожче у кожній громаді - це її мешканці та їх життя.», – зазначає Руслан Панасюк, керівник Івано-Франківського регіонального офісу U-LEAD.

При відборі експерти враховували низку факторів, серед яких рівень мотивації громади до участі в проєкті, потреба, можливість закласти основи для довгострокової підтримки та розвитку діяльності добровільних пожежних команд на своїй території.

Городенківська міська територіальна громада вдосконалюватиме систему цивільного захисту за підтримки U-LEAD. Фото: Івано-Франківський РО Програми "U-LEAD з Європою"

Найближчим часом всі відібрані громади отримають інформацію для підготовки до підписання меморандумів про співпрацю із Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні, навчальних візитів до Польщі та інших подальших кроків в рамках проєкту.

Зазначимо, що проєктом заплановано проведення відкритих онлайн заходів для всіх зацікавлених громад в організації добровільних пожежних команд. У вересні поточного року відбудеться відкрита безкоштовна онлайн зустріч із польськими експертами, які поділяться досвідом щодо практичних аспектів функціонування системи добровільних пожежних команд у Польщі.

 

Фото: Івано-Франківський РО Програми "U-LEAD з Європою"6 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/