В Івано-Франківську виявили двох шахраїв, які обдурювали людей


Працівники комунального підприємства "Муніципальна інспекція «Добродій» Івано-Франківської міської ради" виявили двох шахраїв, які обдурювали іванофранківців.

Про це повідомляє пресслужба комунального підприємства.

Перший випадок трапився на перехресті вулиць Галицька-Пасічна. Чоловік на милицях, зі скринькою і медичною довідкою ходив по проїжджій частині і просив у водіїв гроші на лікування. Коли працівники муніципальної інспекції почали спілкуватись з  ним, то звернули увагу, що довідка належить іншому чоловіку. Муніципали затримали «жебрака»  та викликали працівників поліції. «Чоловік сам зізнався, що довідка не його, і він її взяв, щоб жебракувати. Тож на заробітчанина з іншої області працівники поліції склали протокол про адміністративне правопорушення»,- зазначають в інспекції.

 

Того ж дня, працівники муніципальної інспекції затримали жінку, яка жебракувала на перехресті вулиць Галицька - Василіянок.  Ця заробітчанка також не місцева.

Як зазначили в муніципальній інспекції, декілька тижнів тому її виявляли в різних районах міста за жебракуванням. Спочатку жінка збирала "на квиток", а невдовзі почала збирати на лікування хворому братові. В цьому випадку теж працівники поліції склали відповідні адміністративні матеріали.

В пресслужбі організації зазначають, що  більшість людей, які збирають кошти на вулиці, роблять це лишень з метою легкого заробітку. Найкращий метод позбутися таких шахраїв - просто не давати їм гроші.6 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/