В Івано-Франківську відбудеться VI Міжнародний інвестиційно-економічний форум


Олександр Зрайко, начальник управління інвестиційної політики – заступник директора Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради Міжнародний інвестиційно-економічний форум «Партнерство і перспектива» відбудеться у жовтні в Івано-Франківську.

Відповідне рішення ухвалив вчора на своєму черговому засіданні виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради.

Як зауважив, виступаючи на засіданні, начальник управління інвестиційної політики – заступник директора Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради Олександр Зрайко.

З його слів, цьогоріч Форум відбуватиметься в Івано-Франківську вже вшосте і буде присвячений темі «Безпечне і розумне місто». Захід відбуватиметься у міжнародному форматі. До участі у ньому планується залучити іноземних проєкту «Безпечне місто», який наразі реалізовується в рамках міжнародної технічної допомоги.

Проведення Форуму заплановано на 22 жовтня. Ухвалене рішення також передбачає створення оргкомітету з організації та проведення заходу, до якого увійдуть заступники Івано-Франківського міського голови Петро Шкутяк (голова оргкомітету) та Руслан Гайда, директор Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради Ігор Попадюк (заступник голови оргкомітету), секретар Івано-Франківської міської ради Віктор Синишин, заступниця начальника фінансового управління Івано-Франківської міської ради – начальниця відділу планування та аналізу бюджету Людмила Синоверська, начальниця управління проєктної діяльності Христина Мельник та керуючий справами міського виконавчого комітету Ігор Шевчук.

 

На фото: Олександр Зрайко, начальник управління інвестиційної політики – заступник директора Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради 3 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/