Бійці з Івано-Франківська перемогли у Всеукраїнському турнірі із змішаних єдиноборств ММА


Іванофранківці Назар Тарасевич та Степан Прокоп’як здобули золоті медалі на Всеукраїнському турнірі із змішаних єдиноборств ММА «Lviv Hunter Cup».

Бійці з Івано-Франківська перемогли у Всеукраїнському турнірі із змішаних єдиноборств ММА. Фото: пресслужба Департаменту молодіжної політики та спорту ІФМР

Як повідомили в Департаменті молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, змагання турніру відбувалися 28 серпня у Львові за участю понад 200 спортсменів з різних регіонів України. Організатором турніру виступили чинний боєць світової ліги Bellator Олена Овчиннікова та Львівська обласна федерація змішаних єдиноборств ММА.

Тарас та Степан, які тренуються в іванофранківському бійцівському клубі “Hazard”, представляли Прикарпаття у складі збірної команди області.

«Незважаючи на високий рівень конкуренції та запеклу боротьбу, нашим бійцям все ж таки вдалося піднятися на найвищу сходинку п’єдисталу, та привезти додому золоті нагороди цього турніру», - розповіли у пресслужбі Департаменту молодіжної політики та спорту.

 

Фото: пресслужба Департаменту молодіжної політики та спорту ІФМР2 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/