США безкоштовно передадуть Україні ліки проти COVID-19


США безкоштовно передадуть Україні ліки проти COVID-19. Фото з відкритих джерелУкраїна отримає від США інноваційні ліки проти COVID-19, - обіцяють у Державній установі «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

Як зазначається, лікарські засоби проти коронавірусу на суму майже 20 мільйонів доларів уряд США найближчим часом передасть нашій країні у порядку гуманітарної допомоги. Відповідних домовленостей було досягнуто в ході візиту Президента Володимира Зеленського до Сполучених Штатів Америки.

Йдеться про препарати Бамланівімаб (Bamlanivimab) у кількості 20 тисяч флаконів та Етесевімаб (Etesevimab) у кількості 40 тис. флаконів Етесевімабу (Etesevimab).

«Уряд США спільно з компанією виробником в якості гуманітарної допомоги надасть нам інноваційні ліки проти COVID-19. Вони вже зареєстровані FDA та рекомендовані для пацієнтів із легким та середнім ступенем тяжкості перебігу, особливо за наявності ризику переходу у важку форму», - цитують у Державній установі міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.

Зі слів міністра вказані препарати діють безпосередньо на вірус – вони зв’язуються зі спайковими білками вірусу, запобігаючи проникненню у клітину та подальшому розмноженню, прискорюють одужання хворих з коронавірусною хворобою і запобігають виникненню ускладнень та потрапляння в лікарню.

Наразі

Лікарські засоби вже сформовані у вантаж та транспортуються до аеропорту для відправки в Україну.

В Обласному центрі контролю та профілактики хвороб також нагадали, що МОЗ також вже закупив 2 784 флаконів препарату Тоцилізумаб та завершує закупівлю 14 346 упаковок Ремдесевіру.

 

Фото з відкритих джерел2 Вересня 2021 p.
©http://briz.if.ua/