В Івано-Франківську злодія-рецидивіста ув’язнили на п’ять років


В Івано-Франківську злодія-рецидивіста ув’язнили на п’ять років. Фото з відкритих джерел ілюстративнеП’ять років та один місяць доведеться провести за гратами раніше судимий іванофранківець, який після звільнення з місць позбавлення волі вчинив шість нових кримінальних правопорушень.

Як повідомили у пресслужбі Івано-Франківської обласної прокуратури, чоловік вчинив три крадіжки чужого майна, дві з яких поєднані з проникненням до житла людей. Він незаконно заволодів транспортним засобом, викрав документи та банківську картку.

Як наслідок, чоловік знову потрапив на лаву підсудних. Йому інкримінували кримінальні правопорушення, передбачені частиною 2 статті 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом), частини 2,3 статті 185 (Крадіжка), частиною 3 статті 357 (Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження). Обвинувачення в процесі підтримувала Івано-Франківська окружна прокуратура.

Вироком суду злочинцеві було призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 5 років 1 місяць.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне31 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/