«Джерельце» у Солотвинській територіальній громаді


В селі Пороги Солотвинської ТГ відбулися урочистості з нагоди відкриття модерного закладу дошкільної освіти «Джерельце», у яких взяли участь керівники обласної ради та адміністрації, депутати обласної, районної та селищної рад і жителі громади. Цей дошкільний заклад на сьогодні є одним із найкращих на Прикарпатті, його відкрито в капітально відремонтованому приміщенні Порогівського будинку культури, і розрахований він на 100 дітей з функціонуванням 4 груп.

«Джерельце» у Солотвинській ТГ. Фото: Оксана Процюк

Голова Солотвинської ТГ Манолій Піцуряк наголосив, що підтримка дошкільної освіти є пріоритетним завданням для влади, тому й надалі значну частину уваги буде приділено цьому напрямку  роботи. Керівник громади також додав, що селищною радою прийнято рішення першочергово розв'язувати проблеми, які для місцевих жителів є найбільш актуальними та потребують негайного вирішення.

«Джерельце» у Солотвинській ТГ. Фото: Оксана Процюк

«Відкриття закладу дошкільної освіти – це саме те, чого найбільше хотіли жителі села Пороги, адже до цього часу діти відвідували дитячі садки в селі Гута та Яблунька і тільки незначна частина дошкільнят п’ятирічного віку мали можливість відвідувати дві дошкільні групи при Порогівському НВК», - зазначив Манолій Піцуряк.

«Джерельце» у Солотвинській ТГ. Фото: Оксана Процюк

Очільник найвищого самоврядного органу області Олександр Сич у своєму виступі з нагоди відкриття дитсадка в Солотвинській ТГ наголосив: «Це дуже знакова подія! Я сам народився в такому далекому селі на Поліссі, і в нас садочка не було. Я вчився в старенькій, дерев’яній школі, яка і зараз є такою, але будь-що, що появлялося у селі – було чимось неймовірним і всі тішилися з того. Тепер можете уявити в селі Пороги ошатний, великий, добре обладнаний дитячий садочок. Я радію за людей, радію за те, що їхні діти будуть перебувати у цьому садочку, навчатися, рости добрими українськими громадянами. Звичайно, як голова обласної ради, я тішуся, що обласна рада доклалася до цього процесу. Загалом будівництво таких садочків недешева справа. Цей садочок обійшовся приблизно в 20 мільйонів гривень, з них орієнтовно 3,5 млн. – з обласного бюджету. Це наша частка, це те, що ми змогли увірвати з обласного бюджету. Радію, що спільно з депутатським корпусом ми змогли знайти ці гроші і докласти свої зусилля, аби з’явився такий садочок. Отак ми маленькими кроками розбудовуємо Україну, крихта до крихти: ремонти шкіл, стадіонів, введення в дію садочків».

Оксана ПРОЦЮК31 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/