Коломия тепер має власний міжнародний аеропорт


На Прикарпатті з’явився ще один міжнародний аеропорт.

Нові повітряні ворота нашої області створено у Коломиї. Вчора, 30 серпня, Коломийська міська рада на своїй сесії ухвалила рішення про створення комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Коломия». «Його назва відображає чітку мету - творити Коломию важливим транспортним хабом, який буде справжніми «воротами Карпат» та Івано-Франківської області, - прокоментував рішення Коломийський міський голова Богдан Станіславський, - Ідея та реалізація цього проєкту нерозривно пов'язана з іменем Ігоря Табанюка, який був головним натхненником розвитку авіації в Коломиї».

Коломийський аеродром. Фото з відкритих джерел

Зі слів міського голови, створення нового комунального підприємства покликане вберегти землю Коломийського летовища від можливого розпродажу, зберегти аеродром як цілісний майновий комплекс.

Вже невдовзі планується провести відкритий конкурс на посаду директора комунального летовища.

«Вважаю, що нашою найкращою шаною пам'яті Ігоря Табанюка буде продовження справи його життя на благо Коломийської громади. Родина Табанюків підтримує рішення створити таке комунальне підприємство. Тепер міська влада готова взяти на себе обов’язок збереження та розвитку аеропорту. Вірю, що сьогоднішній день стане відправною точною наступного етапу історії коломийської авіації», - додав Богдан Станіславський.

 

Фото з відкритих джерел31 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/