Нападник «Динамо» майже відновився після травми і отримав пропозицію про перехід


Про це повідомив в інтерв’ю агент футболіста.


 

 

Нападник київського футбольного клубу «Динамо», Ібрагім Каргбо, повернувся з донецького клубу«Олімпіку» і наразі проводить відновлення після травми. З’явилась інформація, що скоро Ібрагім покине столичний клуб.


Про перехід в інший клуб і самопочуття футболіста в ексклюзивному інтерв'ю для спортивного порталу Метарейтингс розповів агент футболіста Дмитро Селюк.


За словами Дмитра, Каргбо набуде минулої форми вже протягом 7-10 днів. Через 1,5-2 місяці він приєднається до команди. Щодо переходу в інший клуб, Ібрагім має пропозиції від іноземних клубів, і деякі команди зацікавлені в ньому.


Також Дмитро Селюк уточнив, що якби Ібрагім не був зараз травмований, цей перехід міг би відбутися протягом літнього міжсезоння. Однак наразі вони не хочуть поспішати.


Ібрагім Каргбо потрапив у київський клуб "Динамо" в січні минулого року. Нападник був на правах оренди в донецькому клубі «Олімпік» в минулому сезоні, і там він забив три голи в двадцять одній грі.


У квітні футболіст в складі «Олімпіка» отримав травму в матчі з «Зорею». У нападника виявили подвійний перелом малої і великогомілкової кістки гомілки.27 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/