В Івано-Франківську через викрадення лічильника без водопостачання залишився багатоквартирний будинок


В Івано-Франківську через викрадення лічильника без водопостачання залишився багатоквартирний будинокБудинок № 27 по вулиці Академіка Сахарова в Івано-Франківську залишився без водопостачання.

Як повідомив прессекретар комунального підприємства «Івано-Франківськводоекотехпром» Володимир Шпег, відключення спричинене крадіжкою лічильника. Відновити водопостачання обіцяють лише після того, як мешканці власним коштом придбають новий лічильник. Зі слів пана Шпега, попередній лічильник Водоекотехпром придбав за кошти інвестпрограми і більше наміру купувати лічильники для вказаного будинку не має. «Встановлення нового лічильника уже буде, за кошти мешканців даного будинку, так як один раз Водоканал за інфест програмою встановлював, все інше тепер, за кошти жильців будинку», - написав прессекретар на офіційній сторінці підприємства у фейсбуку (орфографію та пунктуацію збережено).

Схоже, в Івано-Франківську люди, які живуть за кошти податків мешканців міста (а, за даними відкритих реєстрів, внесок громади нашого міста до статутного фонду КП "Івано-Франківськводоекотехпром" становить 200 000 000 гривень), ставляться до платників отих самих податків за принципом "порятунок потопельників - справа рук самих потопельників".27 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/