100 гривень на проїзд у транспорті та квитки на футбол: іванофранківців заманюють на вакцинацію промоакціями


Марія Бойко - начальниця Управліня охорони здоров'я ІФМРВлада міста Івано-Франківська намагається за будь що суттєво збільшити відсоток іванофранківців, які вакцинувались проти COVID-19.

Як зауважив міський голова обласного центру Руслан Марцінків, на сьогоднішнй день Івано-Франківська область та місто Івано-Франківськ посідають останнє місце в Україні за кількістю вакцинованих мешканців.

Для того, щоб виправити ситуацію, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради вчора на своєму черговому засіданні 30 голосами «за» ухвалив рішення, яким запровадив мотиваційні механізми, спрямовані на заохочення іванофранківців активніше щеплюватись.

Відповідно до рішення, усі мешканці Івано-Франківської міської територіальної громади, які вакцинуються у період з 1 вересня по 1 жовтня зможуть отримати відшкодування у сумі 100 гривень на транспортну карту «Галка» та п’ять безкоштовних квитків на домашні футбольні матчі МФ «Прикрпаття» цього сезону на стадіоні «Рух». «Вакцинація має бути не одна – вакцинації має бути дві – має бути завершений цикл», - зауважила з цього приводу начальниця управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради Марія Бойко. Вона також зауважила, що на сьогоднішній день у кабінетах щеплень усіх п’яти іванофранківських поліклінік є усі зареєстровані в Україні види вакцин: Pfitzer, Moderna, AstraZeneca та CoronoVac, а на вихідних усі види вакцин, як обіцяють у Департаменті охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА, будуть також у центрах масової вакцинації населення.

 

На фото: Марія Бойко - начальниця Управліня охорони здоров'я ІФМР27 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/