Телекомпанію з Прикарпаття визнано кращим регіональним каналом України


Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина» за результатами щорічного творчого конкурсу Національної спілки журналістів України визнано кращим регіональним каналом України.

Засідання конкурсного журі. Фото: НСЖУ

Про це йдеться на офіційному сайті НСЖУ.

Зокрема, зазначається, цьогоріч конкурс був присвячений 30-річчю Незалежності України. Участь у ньому взяли понад 150 учасників – журналістів, засобів масової інформації та журналістських організацій, які змагалися у 14 номінаціях.

До складу конкурсного журі увійшли голова НСЖУ Сергій Томіленко, директор телекомпанії «Ільдана», секретар НСЖУ Валентина Душок, секретар НСЖУ Зої Шарикова, президент Всеукраїнського благодійного фонду «Журналістська ініціатива» Людмила Мех, заслужений журналіст України Віра Черемних та заслужений журналіст України Микола Семена. Внесок до роботи журі також зробили секретарі НСЖУ Володимир Данилюк і Віталій Голубєв. Координатором проведення конкурсу виступила перша секретар НСЖУ Ліна Кущ.

Як розповів у фейсбуці директор ОТБ «Галичина» Ігор Дебенко, колектив очолюваного ним медіа подав на конкурс низку проектів, в тому числі програму «Позиція Галичини», присвячену перипетіями навколо колонади готелю «Дністер» в Івано-Франківську.

Зауважимо, крім ОТБ «Галичина» переможцями та дипломантами конкурсу стали також низка прикарпатських журналістів.

Так, у номінації «Кращий журналістський матеріал про захисників України» переможцем стала журналістка ОТБ «Галичина» Юлія Токарук з матеріалом «І тільки спогади залишаться у серці…»

Крім того, журі відзначило заохочувальними дипломами матеріал «Біди наробили свята і туристи». Коронавірус лютує у Західній Україні» кореспондентки BBC News Україна іванофранківки Ліліани Хомишин – у номінації «Журналісти проти епідемії»; роботу «Праця як молитва» (30 постатей випускників Івано-Франківського медичного фахового коледжу)» журналістки видань «Західний кур’єр» та «Вісті Калущини» Галини Добош та цикл матеріалів про долі українців, які зазнали утисків від радянської влади авторства журналістки видання «Вільний голос» Валентини Близнюку – у номінації номінації «Всупереч обставинам: історії й долі», а в номінації «Україна єдина» – цикл матеріалів на тему «Івано-Франківщина та Донеччина будують мости для співпраці» від колективу інтернет-видання «ПІК. Прикарпатська інформаційна корпорація».

 

Фото: НСЖУ26 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/