Івано-Франківський дитсадок «Троянда» відремонтували, утеплили й модернізували


Управління капітального будівництва Івано-Франківська спільно з міжнародними партнерами з НЕФКО завершили комплексну модернізацію дитячого садка ДНЗ №19 «Троянда», що на Галицькій, 101А. І новий навчальний рік дітки та персонал закладу вже почали у комфортних умовах!

 Про це повідомляє пресслужба міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

«Знаю, що в цьому садочку завжди було затишно, як  вдома. А тепер тут ще буде тепло і безпечно. Дякую всім, хто допомагав швидко зробити цей об’єкт. І сподіваюсь, що наступні роки «Троянди» будуть ще більш квітучими», – зазначила на відкритті заступниця міського голови Вікторія Дротянко.

Ремонтні роботи проводила підрядна фірма «Адамсон». Представник фірми Ярослав Свідрак подякував усім, хто долучився до оновлення садочка, бо його нове обличчя – це спільний результат.

А роботи було проведено чимало:

«Ремонт почався в лютому. Було утеплено фасад, горище, замінили шість вікон та четверо дверей, повністю замінили відмостку, систему опалення. У шістьох групах зробили теплу підлогу, поміняли перекриття між переходами. А ще замінили водостічні труби, встановили пожежні виходи на дах. І коштом міського бюджету провели благоустрій території. І навіть під час відпусток ми готували садочок до відкриття і плекали нашу «Троянду». Тож ми всі дуже радіємо тепер і колектив, і батьки, бо найосновніше, що діти щасливі»  – розповідає завідувачка навчального закладу №19 Надія Вірстюк.

Батьки вихованців садочку не можуть натішитися умовами, в яких тепер перебуватимуть їхні діти, адже тепер тут оселився комфорт. «Дуже вдячна міській владі за те, що програма NEFCO прийшла саме в цей садочок. А підрядникам за те, що дуже швидко і безпечно зробили ремонтні роботи», – зазначила представниця батьківського комітету.

Вдячні батьки підготували подарунок закладу і тепер у «Троянді» висадять квітучі троянди, які милуватимуть око відвідувачів.

«Сьогодні ми раді відкривати оновлений садочок «Троянда», а за декілька днів відкриємо ще оновлену «Ластівку». Та ще маємо відкриття нового садочка «Джерельце». І все це вдається завдяки злагодженій праці. Тому що тільки спільно ми можемо зробити добру справу для наших дітей», –  впевнена заступниця директора департаменту освіти з дошкільної освіти  Маріанна Смаль.

Міський очільник впевнений, що така співпраця ще не раз принесе свої плоди.

«Тішимося, що нам вдається попри труднощі, попри пандемію оновлювати наші освітні заклади. Бо наш пріоритет це діти, і тому в першу чергу дбаємо про них. За програмою НЕФКО уже оновили близько двох десятків закладів освіти. І ще надіюся, протягом 2-2,5 років поки діятиме програма, оновимо близько 20 садочків і шкіл в Івано-Франківську. Це дуже амбітна програма, яка показує, що ми можемо закумулювати кошти з міського бюджету, кредитні та грантові, щоб робити добрі справи», – розповів міський голова Руслан Марцінків.26 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/