Коли і як навчатимуться іванофранківські школярі у прийдешньому навчальному році


Наталія Микула - заступниця директора Департаменту освіти та науки ІФМРНавчальний рік в закладах загальної середньої освіти цьогоріч розпочнеться вчасно – 1 вересня.

Про це розповіла сьогодні на оперативній нараді у міського голови заступниця директора Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Наталія Микула.

Нагадаємо, через карантин, пов’язаний з пандемією COVID-19 торік навчальний рік в Івано-Франківську розпочався з певним запізненням.

Як зауважила пані Микула, навчання у 2021 – 2022 навчальному році відбувається, як і раніше в два семестри з осінніми, зимовими та весняними канікулами.

Так, перший семестр розпочнеться 1 вересня та триватиме до 30 грудня цього року. Другий семестр розпочнеться 17 січня 2022 року і триватиме до 3 червня 2022 року. «Це є 175 навчальних днів, як передбачає Закон. І відповідно є канікулярний період: осінні, зимові і весняні канікули», - розповіла чиновниця. Зокрема, осінні канікули триватимуть з 23 по 31 жовтня 2021 року, зимові – з 31 грудня 2021 року по 16 січня 2022 року, весняні – з 26 березня по 3 квітня 2022 року.

Розпочнеться навчальний рік у більшості шкіл, схоже, традиційною лінійкою з нагоди Дня знань. Принаймні, як стверджує пані Микула, так рекомендує Міністерство освіти та науки України.

«Хочу зазначити, що Міністерство освіти та науки України рекомендує закладам загальної середньої освіти все-таки лінійки 1 вересня, присвячені Дню знань, але вони залишають все-таки визначатися безпосередньо закладам освіти, тобто лінійки можуть бути проведені з дотриманням соціальної дистанції, всіх умов, але ще раз скажу: кожен заклад загальної середньої освіти визначає, чи буде проведена лінійка, в якому форматі і яку категорію дітей на цю лінійку будуть запрошувати», - зазначила заступниця директора Департаменту освіти та науки.

 

На фото: Наталія Микула - заступниця директора Департаменту освіти та науки ІФМР25 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/