До спільних коренів на… «Рено Дастер»: в Івано-Франківську за кошти проєкту із створення Музею зброї та ремонту Палацу Потоцьких придбали автомобіля для Департаменту економіки


В Івано-Франківську триває реалізація українсько-румунського проєкту транскордонного співробітництва «Назад до наших спільних коренів» (“ROOTS”).

До спільних коренів на… «Рено Дастер»: в Івано-Франківську за кошти проєкту із створення Музею зброї та ремонту Палацу Потоцьких придбали автомобіля для Департаменту економіки

Короткі підсумки реалізації проєкту підбив сьогодні на оперативній нараді у Івано-Франківського міського голови директор Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради Ігор Попадюк.

Він нагадав, що загальний бюджет проєкту становить 356 246 євро. Проєкт включає створення інтерактивного Музею зброї на базі корпусу «Ж» комплексу Палацу Потоцьких в Івано-Франківську, а також проведення у Палаці фестивалю культурного розмаїття та серії воркшопів.

При цьому облаштування Музею зброї передбачає проведення у корпусі «Ж» палацового комплексу ремонтних робіт на загальній площі 120 метрів квадратних.

Як зауважив пан Попадюк,на даний момент підготовлено проєктно-кошторисну документацію для ремонтних робіт з експертизою; проведено повторний тендер на ремонтні роботи, оскільки перший тендер не відбувся за браком учасників, а громадська організація «Центр муніципального розвитку – ресурсний центр» наразі проводить підготовку до закупівлі обладнання та програмного забезпечення для музею. А ще, зі слів чиновника, в рамках проєкту на європейські кошти закуплено автомобіль «Рено Дастер» на Департемнту економіки.

Завершити реалізацію проєкту планують у червні 2022 року.25 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/