Колектив Івано-Франківського Міського перинатального центру відсвяткував День Незалежності на Говерлі


Піднятись на найвищу вершину нашої держави, щоб привітати Україну з Днем народження, вирішили працівники Міського клінічного перинатального центру.

24 серпня на вершину Говерли вийшли  більше шістдесяти медиків, працівників та члени їхніх родин.

 Про це повідомляє пресслужба «Міський клінічний перинатальний центр Івано-Франківської міської ради».

КНП «Разом з усіма на Говерлу підіймались і двоє восьмирічних діток: Олічка і Марко. Підйом видався досить важким. Адже  дощ, добряче змочив шлях до вершнини і зробив каміння, коріння дерев і траву ковзкими, а землю, яка перетворилась на болото, і поготів. Та медиків труднощі не   лякають. І за більш ніж три години всі невеликими групами піднялись на гору.

Вершина Говерли зустріла туманами і дощем. Верх гори оточила величезна хмара. Туристи фізично відчули, як це  - бути в хмарі, бачити повітря, коли за три метри уже не видно нічого.  Кілька хвилин на фото, обов’язкове привітання України з Днем Незалежності, висловлене вголос ,– і гайда вниз, щоб не створювати скупчення людей.

Спуск з найвищої вершини також був складним, через болото  та мокре каміння, але всі впорались. Утомлені, але щасливі, що досягнули мети, усі повернулись на базу.25 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/