Прапор довжиною майже 219 метрів: в Івано-Франківську встановлено черговий рекорд України


Понад двохсотметровий синьо-жовтий стяг накрив сьогодні вулицю Академіка Сахарова в Івано-Франківську.

Прапор довжиною майже 219 метрів: в Івано-Франківську встановлено черговий рекорд України

У такий спосіб працівники Івано-Франківського міського перинатального центру вирішили відзначити День Державного прапора України, який щороку відзначається в Україні 23 серпня.

Прапор зшили самі працівники закладу – лікарі, акушери, медсестри, адміністративний та технічний персонал. А ще прикрасили його своїми побажаннями рідній Україні в переддень її 30-річного ювілею та одне одному з нагоди прийдешнього Дня Незалежності України, малюнками та відбитками дитячих долоньок. Варто відзначити: до привітань та малюнків долучились не лише працівники закладу, а й члени їхніх родин, пацієнти перинатального центру та їхні дітки. Таким чином прапор виявився унікальним. А ще – найдовшим прапором такого типу в Україні. Його довжина – 218 метрів 73 сантиметри. Відтак, сьогодні в Івано-Франківську ще й було встановлено черговий рекорд. Це засвідчив присутній при розгортанні прапора представник Національного реєстру рекордів України.

Розгорнули прапор поблизу акушерського корпусу Міського перинатального центру. Для цього знадобилось перекрити вулицю Сахарова в Івано-Франківську. Тримали прапор більше двох сотень медиків та працівників МКПЦ, члени їхніх родин, а також пересічні перехожі, які, споглядаючи на величезне синьо-жовте полотнище – символ незборимості України – вирішили також долучитись до рекорду.

Завершилося дійство імпровізованим концертом за участю відомих і наразі не дуже місцевих виконавців, в тому числі таких, як: LUMARA, Олег Чигер, Марина Стефанів, самодіяльний вокальний колектив громади села Угринів, Вікторія, Ольга та Віталій Білі та інші.

 

Фоторепортаж23 Серпня 2021 p.
©http://briz.if.ua/